O nás

Vítejte na stránkách restaurace Stodola House :-)

Na Hájích jsme otevřeli v roce 1991. Pamětníci si jistě vybaví koncerty country kapel, personál v kovbojských kostýmech a náladu amerického divokého západu.

V současnosti věnujeme veškerou energii do piva. PIVO! To je to, čím se můžeme pochlubit. Přísné kontroly kvality, pověstná zručnost výčepních a pár provozních tajemství přináší výsledek, který si můžete vychutnat v každé sklenici. Ochutnejte a uvidíte, že Prazdroj, Gambrinus i Kozel jsou v našem podání opravdu v maximální kondici!

Chceme, abyste se ve Stodole cítili jako doma nebo na chatě, prostě tam, kde to máte rádi. Ochotný a milý personál se o vás s radostí postará a splní Vaše přání. Ve Stodole si odpočinete.

PROČ VSTUP OD 18 LET?

CHCEME DODRŽET ZÁKON
Nechceme nést riziko, že plnoletý objedná alkohol pro nezletilého a číšník i provozovatel bude tvrdě potrestán finančně a zákazem činnosti.

CHRÁNÍME ZDRAVÍ A MRAVNÍ VÝCHOVU DÍTĚTE
Polovina kapacity provozovny je kuřácká. Podle zákona kouř dětem vadí, takže to není pro ně vhodné prostředí.

NÁKUP CIGARET
Nedisponujeme takovým opatřením, které by zabránilo nákupu cigaret nezletilým, což zákon ukládá. Pro pohodlí našich hostů nabízíme cigarety v co nejrychlejší a nejjednodušší formě – automatu.

HLAS LIDU – HLAS BOŽÍ
Po 26 letech na tomto místě známe drtivou většinu našich zákazníků a víme, že jednáme v jejich zájmu.

JSME HOSPODA!

Takže jsme tu hlavně od servírování piva, kořalky a lahodného, byť nutričně náročného, jídla. Nemáme sortiment pro děti.


PSI. KOLA. 

Ani jedna z výše zmíněných věcí do hospody nepatří, přesto se vám snažíme v tomto ohledu vyjít vstříc.

PEJSKOVÉ mají povolený vstup pouze na severní zahrádku u výčepu. Do západní kryté zahrádky mají psi vstup zakázán, protože se jedná o interiérové provedení provozu a tam z hygienických a bezpečnostních důvodů zvířata nepouštíme.

KOLA zanechávejte prosím výhradně na vyznačených místech. Pokud si nejste jisti, kde tato místa jsou, personál vás ochotně nasměruje. Prosím vyvarujte se zanechávání kol v hlavním vstupu do restaurace a v místech, kde překážejí volnému pohybu hostů a personálu nebo hrozí poničení budovy či vybavení restaurace. Pokud máte kola drahá, doporučujeme použití bezpečnostního zámku, protože na stojany není ze všech míst restaurace výhled.

Děkujeme za pochopení.


HLEDÁTE PRÁCI? PŘIPOJTE SE K NÁM!

Stále hledáme šikovné kolegy s láskou ke gastronomii! Ozvěte se a domluvíme se, která pozice by vám nejvíce vyhovovala.
Pro Restauraci Stodola House i novou plánovanou provozovnu na Praze 4 přijmeme: provozního managera, číšníky, servírky, kuchaře, pomocné kuchaře, pomocnou sílu do kuchyně a údržbáře.
Více info na telefonu 602 965 356. 

Bezbariérový přístup
Bezbariérový
přístup
Platba kartou
Platba
kartou
Platba Stravenkou
Platba
Stravenkou
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Kupeckého 832
Praha 4 - Háje
149 00
11 - 01